آرشیو دسته بندی: دسته‌بندی نشده

ششمین سالروز تاسیس شرکت واسپاری مهر کشاورزی مبارک باد

شرکت واسپاری مهر کشاورزی (سهامی خاص) با شماره ثبت ۵۲۵۹۷۱ در تاریخ ۱۳۹۷/۲/۱۸ صادره از اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری تهران با موضوع فعالیت “تامین مالی مشتری از طریق تهیه کالا اعم از منقول و غیر منقول و واگذاری آن به مشتری صرفا در قالب یکی از قراردادهای اجاره به شرط تملیک و […]

مجمع عمومی شرکت واسپاری مهر کشاورزی

مجمع سالیانه لیزینگ کشاورزی

مجمع عمومی عادی سالیانه شرکت واسپاری مهر کشاورزی برای سال مالی منتهی به ۳۰/۱۲/۱۳۹۹ در روز یکشنبه مورخ ۳۰/۰۳/۱۴۰۰ راس ساعت ۱۰:۳۰ با حضور کلیه نمایندگان قانونی سهامداران در محل شرکت برگزارشد.

واگذاری تعدادی محدود از محصولات شرکت خودروسازان بم

“شرکت واسپاری مهر کشاورزی“ در نظر دارد، اقدام به واگذاری تعدادی محدود  از محصولات شرکت خودروسازان بم با شرایط استثنائی و ارائه تسهیلات تا سقف ۳۶ ماه و مدل های پرداخت اقساط متنوع، مطابق با جداول ذیل نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۱۷ تماس حاصل نمائید.

واگذاری تعدادی محدود  از محصولات شرکت مدیران خودرو با شرایط استثنائی

“شرکت واسپاری مهر کشاورزی“ در نظر دارد، اقدام به واگذاری تعدادی محدود  از محصولات شرکت مدیران خودرو با شرایط استثنائی و ارائه تسهیلات تا سقف ۴۸ ماه و مدل های پرداخت اقساط متنوع، مطابق با جداول ذیل نماید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۸۷۷۰۰۷۱۷ تماس حاصل نمائید.  

اخذ مجوز ارائه خدمات شماره گذاری از پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا (کد ترهین)

شرکت واسپاری مهر کشاورزی موفق به اخذ مجوز ارائه خدمات شماره گذاری به خودروهای تحت تملک خود (کد ترهین)  از پلیس راهنمایی و رانندگی ناجا گردید؛ گفتنی است که از میان شرکت های واسپاری موجود دارای مجوز بانک مرکزی ج.ا.ا تا کنون تنها دو شرکت موفق به اخذ مجوز مربوط گردیده اند.