استفاده کاربران وب سایت “شرکت واسپاری مهر کشاورزی” به عنوان پذیرش تمامی شرایط مندرج در این صفحه خواهد بود. در نگارش ذیل منظور از “وبسایت”، وب سایت “شرکت واسپاری مهر کشــــــاورزی” به نشانی www.mkleasing.ir می باشد.

  • کپی محتوا و مطالب موجود در این وبسایت با حفظ حقوق ناشر و ذکر منبع اصلی آن بلامانع خواهد بود.
  • فعالیت این وب سایت بر اساس قوانین و مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران، به ویژه قانون تجارت الکترونیک، مبارزه با پولشویی، قانون پولی، بانکی و جرایم رایانه ای بوده و مسئولیت نادیده گرفتن این قوانین توسط کاربران برعهده ایشان خواهد بود.
  • هر گونه توهین به شخص، اشخاص،  قوم، نژاد و زبانی تحت هر عنوان در این وب سایت ممنوع بوده و در صورت وقوع، مراتب مطابق با قوانین و مقررات مربوطه تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.
  • محتواهای موجود در این وب سایت از طریق منابع معتبر و مرتبط و نیز شرکت های سازنده و تولید کننده و واردکننده محصولات گردآوری شده است. اطلاعات محصولات ارائه شده در برخی محصولات و کالاها ممکن است به دلیل وجود نوسانات قیمت در بازار و نیز تغییر نرخ بهره های بانکی غیر قطعی بوده و بروز نباشد. علیرغم کوشش مستمر”شرکت واسپاری مهر کشاورزی” در تولید محتواهای مفید و بروزرسانی این وب سایت، این شرکت در قبال اطلاعات ارائه شده مسئولیتی بر عهده نخواهد داشت. بمنظور کسب اطلاعات دقیق و بروز از قیمتها و شرایط واگذاری ضروری است با واحد لیزینگ “شرکت واسپاری مهر کشاورزی” تماس حاصل گردد.
  • پرداخت اقساط توسط مستاجرین محترم شرکت علاوه بر روش نقدی و پرداخت از طریق دفترچه اقساط، بوسلیه درگاه پرداخت الکترونیکی اقساط از فهرست خدمات مجازی سایت با عنوان ” پرداخت آنلاین اقساط ” نیز امکانپذیر است.
  • ممکن است وب سایت “شرکت شرکت واسپاری مهر کشاورزی” دارای لینک هایی به سایر وب سایتها باشد. با توجه به اینکه آن شرکتها دارای مدیریت مستقل بوده تحت کنترل این شرکت نیستند هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات موجود در آن وب سایت ها متوجه این شرکت نمی باشد. لینک های مزبور جهت تسهیل در کاربری کاربران بوده و وجود هر یک از آن لینک ها به معنای تائید یا هر نوع ارتباط این شرکت با اداره کنندگان آنها نمی باشد. از آنجائیکه وب سایتهای مورد اشاره ممکن است توسط افرادی خارج از “شرکت واسپاری مهر کشاورزی” مدیریت شوند، لذا این شرکت نمی تواند در مورد آنها ضمانتی داشته باشد.
  • ضمن احترام به کلیه حقوق کاربران، این وب سایت مجاز است در هر زمان در صورت لزوم و نیاز، اقدام لازم نسبت به گسترش و یا تعدیل مفاد این قوانین و مقررات معمول نماید.